Предмет: Химия,
автор: Євген21
Обчисліть масу 7,84(н.у.)чадного газу
Ответы
Автор ответа:
0
m= *M = (V/V(молярный)) * M= (7,84/22,4) * (12+16) = 9,8 (г)
Автор ответа:
0
v(CO) =
= 7.84 : 22.4 = 0.35 моль
M(CO) = Mr(CO) = 28 г/моль
m(CO) = v(CO) * M(CO) = 28 * 0.35 = 9.8 г
M(CO) = Mr(CO) = 28 г/моль
m(CO) = v(CO) * M(CO) = 28 * 0.35 = 9.8 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ktot5120
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: zmitfor
Предмет: Математика,
автор: УмнИчкА20001358
Предмет: Алгебра,
автор: Psycolorena