Предмет: Физика,
автор: Merijanes
Тіло масою 2 кг кидають вертикально вгору зі швидкістю 144 км/год. Чому дорінює кінетична енергія тіла в момент кидка?
Ответы
Автор ответа:
197
Ответ:
Ek=1600 Дж (1,6 кДж)
Объяснение:
m=2 кг v=40 м/с Ek=?
===
Ek=m*v²/2=2*40²/2=1600 Дж
===============
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: 24Alexandra
Предмет: Математика,
автор: drogiula
Предмет: Українська мова,
автор: zorapolina67
Предмет: Математика,
автор: Parasolka005
Предмет: Литература,
автор: Ilhama