Предмет: Химия,
автор: k1r1s1
Обчисліть і вкажіть масову частку кухонної солі розчину, який утворився при розчиненні солі масою 10 г у воді масою 390г
Ответы
Автор ответа:
7
ω = [m(в-во) / m(р-р)]*100%
m(р-р) = m(в-во) + m(H₂O) = 10 + 390 = 400 г
ω = [10/400]*100% = 2,5%
Ответ: 2,5%
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: nmikuskin000
Предмет: Алгебра,
автор: N1guj73
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: visnakovnikita11
Предмет: Математика,
автор: loginoaanastasi
Предмет: Математика,
автор: нотик3