Предмет: Химия, автор: dianamihaleva20015

Установіть відповідність між масою купрум (II) сульфату та масою розчину з масовою часткою солі 6 %:

9 г купрум ( II) сульфату А 150 г розчину
12 г купрум (II) сульфату Б 200 г розчину
48 г купрум (II) сульфату В 800 г розчину
60 г купрум (II)сульфату Г 1000 г розчину
Д 500 г розчину ​

Ответы

Автор ответа: mrvladimir2
1

Ответ: а) 9 г купрум(II) сульфату А 150 г розчину

б)  12 г купрум(II) сульфату Б 200 г розчину

в) 48 г купрум(II) сульфату В 800 г розчину

г) 60 г купрум(II) сульфату Г 1000 г розчину

д) 30 г купрум(II) сульфату Д 500 г розчину

Объяснение:

а) ω=9 г*100%/150 = 6%

б) ω= 12 г*100%/200 = 6%

в) ω = 48 г*100%/800 = 6%

г) ω = 60 г*100%/1000 = 6%

д) m(CuSO4) = 500 г*6%/100% = 30 г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: рома889