Предмет: Физика, автор: olya2006uzh

Яка потенційна енергія розтягнутої пружини, якщо вона розтягнута на 4 см і для стягнення пружини в розтягнутому стані треба прикладати силу 60 Н ?
А: 0,8 Дж
Б: 1 Дж
В: 1,2 Дж
Г: 1,4 Дж
Будь ласка допоможіть.Дякую на перед!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(7 клас)

Ответы

Автор ответа: Yarmolnia
10

Ответ:

Дано:                       Решение:

F=60 H                      F=k*x - Закон Гука

x=4 см=0,04 м          k=F/x, k=60/0,04=1500 Н/м

Найти:                       E=k*x^2/2 - формула потенциальной энергии

k-?  E-?                       E=(1500*0,04*0,04)/2=1,2 Дж

                                 Ответ: E=1,2 Дж                      


olya2006uzh: Автомобіль рівномірно їде по горизонтальній дорозі зі швидкістю 10
м
с
. Яку роботу здійснює двигун автомобіля за 1 год, якщо сила опору руху дорівнює 500 Н ?
А: 12 МДж
Б: 12 кДж
В: 18 МДж
Г: 18 кДж
olya2006uzh: допоможи будь ласка з цим завданням
vitalikpalamarp5fdgc: ти напевно закінчив поможи що там
vitalikpalamarp5fdgc: чи закінчила яка там відповідь
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: svetlanabaranova28
Предмет: Математика, автор: azxf