Предмет: Физика,
автор: Аноним
Реактивний літак иаса якого 50тон летить зі швидкістю 300 м/с. Вищначте його гінетичну енергію
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Ек=mv²/2
Ек= 50000 кг * (300 м/с)² / 2 = 2250000000 Дж=2250 МДж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sqphm
Предмет: Українська література,
автор: vikamanojlo02
Предмет: Информатика,
автор: bsjkal
Предмет: Биология,
автор: cook0301
Предмет: Алгебра,
автор: ksusyas