Предмет: Химия,
автор: andriy887
Обчисліть масу(г) натрій гідроксиду у розчині 40мл з масовою часткою речовини 32%,густина якого становить 1,25г/см^3
Будь-ласка
50балів
Ответы
Автор ответа:
4
..............................................
Приложения:

andriy887:
Спасибо
Автор ответа:
3
Ответ: 16 г
Дано:
V(p.NaOH) = 40 мл
ω(NaOH) = 32% або 0,32
р = 1,25 г/см³ = 1,25 г/мл
Знайти:
m(NaOH)-?
Розв'язок.
m(p.NaOH) = p*V = 40 мл*1,25 г/мл = 50 г
m(NaOH) = m(p.NaOH)*ω(NaOH) = 50 г*0,32 = 16 г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: ccantbe
Предмет: Алгебра,
автор: ccantbe
Предмет: Математика,
автор: gergi2017tanyha
Предмет: Обществознание,
автор: nastenabondare1
Предмет: Литература,
автор: snezhannazakir