Із статті в газеті «Киевская почта» (1909 р.)
«Не знати, що таке фірма «Торговий дім Люд мер і сини» - це гріх, бо вибір одягу тут величезний. Усі новинки Парижу, Лондона, Відня, Берліну є у Людмера. Проте й одяг з його власної фабрики за якістю не поступається закордонній. Це підтвердили виставки в Брюсселі і Парижі де власники торгового дому одержали вищі нагороди».
Яка мета статті? Чи є у документі фрази які свідчать про ставлення автора до торгової фірми? На які верстви населення були розраховані такі магазини? Чи можна стверджувати, що виникнення таких торгових фірм було пов’язано з модернізаційними процесами? Поясніть свою думку.
Ответы
Ответ:
Объяснение:
1) Мета статті – це реклама продукції конкретного магазина «Торговий дім Людмер і сини»
2) Звичайно, цю статтю писав чоловік який, якщо і не має можливості, але дуже хоче одягатися в цьому магазині.
3) На заможних мешканців (банкіри, підприємці, купці) і «старе дворянство»
4) Звичайно це було пов»язане з модернізацією. На початку X X от. унаслідок модернізації, що зумовила перехід до вищого рівня господарського життя з відповідними структурними зрушеннями у суспільстві, відбулися значні зміни в житті населення українських земель. Серед важливих ознак цього процесу — витіснення старої дворянської еліти буржуазією, що утверджувалася як нова панівна верства. Для старої еліти було характерним збереження дворянської честі, високої освіченості, шляхетного виховання. Представники буржуазії здебільшого цінували за підприємницькі здібності. Не всі з них мали вищу освіту, перевагу надавали знанням, пов’язаним з економічною діяльністю, комерцією
5) Сьогодні – це бутік з ексклюзивним одягом