Предмет: Экономика, автор: soleshkoo

визначте як зміниться реальний дохід технолога який отримує 15000 зарплати якщо наступного місяця ціни зростуть на 15%​

Ответы

Автор ответа: Iryn95
2

Ответ:

Объяснение:

Реальна заробітна плата = зарплата номінальна : индекс цін

номінальна зарплата 15000:15000=1

Зростання цін 1,15

1:1,15=0,87 або 87%

100-87=13%

реальна зарплата знизилась на 13%

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: Алінка13