Предмет: Физика,
автор: ania2002ser
знайдіть середню кінетичну енергію молекул газу при температурі 17*С
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
E=3*k*T/2=1,5*1,38*10^-23*290=6*10^-21 Дж
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: nikolenkom032
Предмет: Обществознание,
автор: Solleniy
Предмет: Физика,
автор: sisiosiskekekdk
Предмет: Математика,
автор: l05i09z04
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним