Предмет: Химия,
автор: garik3537
m(речовини)-5г,m(води)-95г,m(розчину)-?,w-?%
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
ω = m(речовини)/m(розчину)
m(розчину) = m(речовини) + m(H2O) = 5 г + 95 г = 100 г
ω = 5 г/100 г = 0,05 або 5%
Відповідь: 5%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: milakarus1034
Предмет: Математика,
автор: prizns5987
Предмет: Математика,
автор: dairm2514
Предмет: Литература,
автор: GO13
Предмет: История,
автор: mTwpuRit