Предмет: Математика,
автор: 554oleg01
За 4 кг цукру і 5 кг яблук заплатили 18,7 грн. Скільки коштує 1 кг цукру,якщо ціна яблук становить 2,3 грн за 1 кг?
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
2,3*5=11,5 грн (заплатили за 5 кг яблок)
18,7-11,5=7,2 грн (заплатили за 4кг сахара)
7,2/4=1.8 грн (заплатили за 1 кг сахара)
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Dashapoplyuiko
Предмет: Математика,
автор: Sofia12670000
Предмет: Алгебра,
автор: baranina1702
Предмет: Физика,
автор: рома878
Предмет: Математика,
автор: tanyaplekina