Предмет: Математика, автор: 554oleg01

За 4 кг цукру і 5 кг яблук заплатили 18,7 грн. Скільки коштує 1 кг цукру,якщо ціна яблук становить 2,3 грн за 1 кг?

Ответы

Автор ответа: flamingohappy
8

Ответ:

2,3*5=11,5 грн (заплатили за 5 кг яблок)

18,7-11,5=7,2 грн (заплатили за 4кг сахара)

7,2/4=1.8 грн (заплатили за 1 кг сахара)

Пошаговое объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: рома878