Предмет: Физика, автор: OverZara

СРОЧНО ПЛИИИИИИЗ 50БАЛЛОВ Яка кількість теплоти виділяється за 2 хв під час зварювання сталевих листів, якщо сила струму в електрозварювальному апараті 750 А, а опір листів у місці з'єднання 0,04 Ом? Зварювання відбувається при напрузі 30 В​

Ответы

Автор ответа: cc041863
17

Ответ:

Объяснение:

t= 2 хв =120 c

I= 750 А

R= 0,04 Ом

U 30 В

Q=?

Q=P*t    теплота = мощность * время

P=I*U      мощность = сила тока * напряжение

Q=I*U*t =750*30*120= 2700000 Джоулей=2,7 Мега Джоуля

Похожие вопросы