Предмет: Химия,
автор: 6txutditfuyvy7
Обчисліть масу глюкози яку можна одержати з карбон оксиду обємом 202л в процесі фотосинтезу
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 270г
Объяснение:
синтез глюкози: 6CO2=6H2O=C6H12O6+6O2
можемо визначити кількість речовини СO2:
n(CO2)=V/Vm=202/22,4=9 моль
теперь визначимо за співвідношенням, скільки моль глюкози можна отримати з 9 моль СО2:
9/6 = х/1, звідси n(C6H12O6)=9/6=1,5 моль
m(C6H12O6)=n x M=1,5 x 180 = 270г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: fimskenov68
Предмет: Биология,
автор: marinela9918
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: 380985874124m