Предмет: Физика, автор: elenanortenko

куля масою 9 г отримала кінетичну енергію 1.8 кДж.З якою швидкістю рухається куля?

Ответы

Автор ответа: філолог
5

Ответ:

m=9г=0,009 кг

E(k)=1.8кДж=1800 Дж

v-?

Решение:

E(k)=(m*v^2)/2

v=√(2E/m)=√(2*1800/0.009)=632,5 м/с

Объяснение:

Похожие вопросы