Предмет: Математика,
автор: radyukanyaow64ko
За 5 кг цукерок и 4 кг печива заплатили 84 грн 70 коп. Скiльки коштуе один кiлограм цукерок,якщо один кiлограм печива коштуе 4 грн 30 к?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:13 грн 50 коп.
Пошаговое объяснение:
1) 4.30*4=17.20(грн)- коштує 4кг печива.
2) 84.70-17.20=67.50(грн)- кошту 5кг цукерок.
3)67.50:5=13.50(грн)-коштує 1кг цукерок.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: frog3447
Предмет: Другие предметы,
автор: ekimo2021
Предмет: Английский язык,
автор: mirosnikmargarita275
Предмет: Физика,
автор: nestness
Предмет: Физика,
автор: 0Асе4ка0