Предмет: Физика, автор: Syper11111

яке з тіл має більший імпульс: автобус масою 8т,що рухається зі швидкістю 18км/годин , чи снаряд масою 6 кг .що летить зі швидкістю 500 м/с?​

Ответы

Автор ответа: DedStar
41

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁ = 8 т = 8 000 кг

V₁ = 18 км/ч = 5 м/с

m₂ = 6 кг

V₂ = 500 м/с

_____________

p₁ - ?

p₂ - ?

Импульс автобуса:

p₁ = m₁·V₁ = 8 000·5 = 40 000 кг·м/с

Импульс снаряда:

p₂ = m₂·V₂ = 6·500 = 3 000 кг·м/с

p₁ > p₂

Похожие вопросы