Предмет: Химия,
автор: sofia23718
Яку масу глюкози можна одержати з 205,2 г сахарози?
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Дано: Розв'язання:
m(C₁₂H₂₂O₁₁)= 205,2 г Складаємо рівняння реакції гідролізу сахарози:
205,2 г Хг
m(C₆H₁₂O₆) - ? C₁₂H₂₂O₁₁ + HOH = C₆H₁₂O₆ + C₆H₁₂O₆
342,3 г 180г
М(C₁₂H₂₂O₁₁ ) = 342,3г/моль Складаємо пропорцію:
М(C₆H₁₂O₆) =180 г/моль 205,2÷342,3 = Х÷180
Х= 107,9г
Відповідь: маса глюкози 107,9 г
Объяснение:
Під час гідролізу Сахарози утворюються дві речовини - ізомери - глюкоза і фруктоза. Вони мають однакову молекулярну формулу- C₆H₁₂O₆.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: voltaoimisha
Предмет: Русский язык,
автор: tortikbravl
Предмет: Музыка,
автор: uwuwuwuwu0
Предмет: Обществознание,
автор: Наззз
Предмет: Математика,
автор: lubaaleksey1