Предмет: Физика,
автор: ninapavliuk18
маса поїзда

кг. коефіцієнт тертя 0,02. якою повинна бути сила тяги тепловоза, щоб поїзд набрав швидкості 60км через 2хв початку руху
Ответы
Автор ответа:
13
Ответ:
По 2 з-ну Ньютона ma=Fт-Fтр откуда Fт=ma+Fтр=
=ma+мю(коэффициент трения)*mg=m(a+мю*g)=
=3000000*(0.14+0.02*10)=1020000[H]=1.02[МН]
а=(V-Vo)/t=16,67\120=0,14 [м\c^2]
V=60 км\ч=60000/3600=16,67 м/с
Vo=0 (по условию задачи)
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: masha4954
Предмет: Физика,
автор: deydarasun33
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: ryabovayuliya8
Предмет: Биология,
автор: алинадроздова21