Предмет: Химия,
автор: kovalenkovlad123456
обчислиіть масову частку Оксигену у воді.
Ответы
Автор ответа:
3
Mr(H2O)=18г/моль
w=16/78 *100%=88.9%
w=16/78 *100%=88.9%
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: artemseleznev659
Предмет: Геометрия,
автор: solomiakasich
Предмет: Українська мова,
автор: bilohaneva
Предмет: Математика,
автор: adadurovf
Предмет: Математика,
автор: 071071