Предмет: Химия,
автор: Tema206
Пожалуйста помогите решить хоть одно из этого.
1. У воді масою 110г розчинили сіль масою 15г. Масова частка солі в розчині до-
рівнює
А 1,5%
B 6%
Б 3%
Г 12%
2. Для приготування 3%-го розчину масою 500 г необхідно взяти солі
А З г;
в 15г
Б 5 г;
Г 100 г.
3. Обчисли маси кухонної солі і води, необхідні для приготування розчину масою
10 кг з масовою часткою солі 0,01.
4. До розчину масою 120 г з масовою часткою солі 10% долили воду об'ємом 50 мл.
Яка масова частка речовини у розчині?
Ответы
Автор ответа:
3
1 г
2 в
3 M(солі) = 400 г*0,15 = 60 г
m(H2O) = 400 г-60 г = 340 г
Відповідь: 60 г солі та 340 г води
4 находимо масу речовини, для цього множимо масу розчину на масову частку і ділимо на 100%= 120*10/100=12 гр,") масу речовини ділимо на масу розчину, яка стала 120+50=170 12/170*100%=7,1%
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Zuhra099
Предмет: Литература,
автор: oktaviavirstajn
Предмет: Математика,
автор: katerinkalovemath
Предмет: Литература,
автор: lilitgenik
Предмет: Математика,
автор: beaif