Предмет: Физика,
автор: alexki11
Чому дорівнює сила струму в електричній лампі кишенькового ліхтарика, якщо опір нитки розжарювання 16 ОМ і приєднана вона до батарейки з напругою 4,5 В?
Ответы
Автор ответа:
1
Закон Ома для участка цепи:
I = U/R = 4,5 : 16 = 0,28125 ≈ 0,28 (A)
Ответ: 0,28 А.
Похожие вопросы
Предмет: ОБЖ,
автор: sashavasilenko09
Предмет: Английский язык,
автор: kspiteeri
Предмет: Математика,
автор: anasyrbu52
Предмет: Алгебра,
автор: УммНииЦаа
Предмет: Математика,
автор: нике6