Предмет: Физика, автор: FoxInFuture

при переміщені провідника довжиною 80 см зі струмом 20А в однорідному магнітному полі з індукцією 1.2 Тл перпендикулярно до нього виконано роботу 1,92Дж. Визначити довжину переміження.​

Ответы

Автор ответа: medina641
1

Дано:

L = 80 см = 0,8 м - длина проводника

J = 20 А - сила тока

B = 1,2 Тл - магнитная индукция

A = 1,92 Дж - работа

S-?

На проводник действует со стороны магнитного поля сила Ампера:

Fa = B·J·L·sin α = 1,2·20·0,8·sin 90° = 19,2 H

Перемещение проводника:

S = A / Fa = 1,92 / 19,2 = 0,1 м

Ответ: проводник переместился на 10 сантиметров

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: victoria2009yurchysh