Предмет: Химия,
автор: nazarolehnovich3093
Укажіть кількість речовини натрієвої солі в 200 г мила, масова частка натрій стеарату в якому становить 61,2 %.
Ответы
Автор ответа:
37
Дано:
m(мила) = 200 г
ω(С₁₇Н₃₅СОONa) = 61,2% или 0,612
Знайти:
n(С₁₇Н₃₅СОONa)-?
Розв'язок.
m(С₁₇Н₃₅СОONa) = m(мила)*ω(С₁₇Н₃₅СОONa)
m(С₁₇Н₃₅СОONa) = 200 г*0,612 = 122,4 г
М(С₁₇Н₃₅СОONa) = 306 г/моль
n(С₁₇Н₃₅СОONa) = m(С₁₇Н₃₅СОONa)/M(С₁₇Н₃₅СОONa)
n(С₁₇Н₃₅СОONa) = 122,4 г/306 г/моль = 0,4 моль
Відповідь: 0,4 моль
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: nastyatv620
Предмет: Українська мова,
автор: nastiara39
Предмет: Математика,
автор: danijtrush1983
Предмет: История,
автор: SergoAgent007
Предмет: Алгебра,
автор: Neki666