Предмет: Химия,
автор: vikhovanetskostik
Обчислити масу вихідних речовин, необхідних для добування 5.85 г хлориду натрію за реакцією нейтралізації. Дякую
Ответы
Автор ответа:
3
Дано:
m(NaCl) = 5,85 г
Знайти:
m(NaOH)-?
m(HCl)-?
Розв'язок.
M(NaCl) = 58.5 г/моль
n(NaCl) = m/M = 5,85 г/58,5 г/моль = 0,01 моль
M(NaOH) = 40 г/моль
M(HCl) = 36,5 г/моль
NaOH + HCl = NaCl + H2O
З РХР бачимо, що n(NaOH)=n(HCl)=n(NaCl)
n(NaOH) = 0,01 моль
n(HCl) = 0,01 моль
m=n*M
m(NaOH) = 0,01 моль*40 г/моль = 0,4 г
m(HCl) = 0,01 моль*36,5 г/моль =3,65 г
Відповідь: 0,4 г; 3,65 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: polinasssuper
Предмет: Английский язык,
автор: kspiteeri
Предмет: Математика,
автор: qqrnzgpfhqdbtlmj2012
Предмет: Химия,
автор: Mishastrong5534