Предмет: Физика,
автор: goojlovkacsgo
1. При напрузі 220В сила струму в спіралі електроплитки дорівнює 50А. Визначте опір спіралі.
2. Електричне коло складається з джерела, яке створює напругу 6В лампочки від кишенькового ліхтарика з опором 13,5 Ом і двох резисторів з опором 3 Ом і 2 Ом. Усі прилади зєднані послідовно. Визначте силу струму в колі й папругу на кінцях кожного споживача.
Ответы
Автор ответа:
4
1)
R=U/I=220/50= 4.4 Ома
2)
последовательное соединение ток одинаков во всех проводниках
общее сопротивление
R=R1+R2+R3=13.5+3+2=18.5 Ом
Общий ток
I=U/R=6/18.5=0.324 A
Напряжения на проводниках
U1=I*R1=0.324*13.5=4.374 B
U2=I*R2=0.324*3=0.972 B
U3=I*R3=0.324*2=0.648 B
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Шнайдер100
Предмет: Математика,
автор: LesyaPchelka
Предмет: Математика,
автор: lizatoppost
Предмет: История,
автор: muzamix1
Предмет: Математика,
автор: mark2828