Предмет: Химия,
автор: annabasova025
обчислити масу солі яка міститься в одному кг рассолу с масової частуи солі 10% пж
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(p.NaCl) = 1 кг = 1000 г
ω(NaCl) = 10% або 0,1
Знайти:
m(NaCl)-?
Розв'язок.
m(NaCl) = m(p. NaCl)*ω(NaCl) = 1000 г*0,1 = 100 г
Відповідь: 100 г солі міститься в 1 кг розсолу з масовою часткою 10%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: abdievahliddin
Предмет: Українська мова,
автор: bdiscord99
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: alinanurmahan2011
Предмет: Математика,
автор: айназа2006
Предмет: Математика,
автор: evgeniyshevche