Предмет: Химия, автор: milajira

У воді масою 180 г розчинили соду масою 20 г. Визначте масову частку розчиненої речовини

Ответы

Автор ответа: Vulkanchic70
168

одимо масу розчину:

180+20 = 200 г  

Масову частку соди в розчині знаходимо за формулою:

20/200 = 0,1 = 10%

Відповідь: масова частка розчиненої речовини в розчині становить 10 %

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: horomsksantana