Предмет: Физика, автор: revasvitlana

Камінь, кинутий вертикально вгору з поверхні Землі зі швидкістю 30 м/с, впав назад на Землю. Опір повітря дуже малий. Визначити скільки камінь перебував у польоті.

Ответы

Автор ответа: sokolovvovikn
3

Время подъема найдем из уравнения V=V0-g*t  V=0 t1=V0/g=30/10=3 c Общее время полета  t=2*t1=6 c

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: банан65