Предмет: Физика,
автор: matviisu
Визначити тиск на дно циліндра гасу висотою 40 см
Ответы
Автор ответа:
0
p=pgh
po - давление (po керосина = 800)
p=800кг/м³*10*0,4м=3200 Н
Автор ответа:
0
Дано:
ρ = 800 кг/м³ - плотность керосина
h = 40 см = 0,40 м
_____________
p - ?
p = ρ*g*h = 800*10*0,40 = 3 200 Па
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zhenyagetman4
Предмет: Биология,
автор: chernyshevaanastasia
Предмет: Алгебра,
автор: chhhhhd
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: lroi6789