Предмет: Химия,
автор: Аноним
Даю 100 балов.
Очень срочно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Під час взіємодії 7,2 г металу з кислотою виділилося 6,72 л водню. Установіть назву металу , якщо відповідний металічний елемент виявляє у своїх сполуках ступінь окиснення +2
Плиз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
m(Me) = 7,2 г
V(H₂) = 6,72 л
Ме⁺²
Знайти:
Ме- ?
Розв'язок.
n(H₂) = V(H₂)/Vm = 6,72 л/22,4 л/моль = 0,3 моль
Ме + H₂SO₄ = MeSO₄ + H₂
З рівняння реакції бачимо, що n(Me) = n(H₂)
n(Me)=0,3 моль
М(Ме) = m(Me)/n(Me) = 7,2 г/0,3 моль = 24 г/моль
З таблиці Періодичної системи, знаходимо елемент з відносною атомною масою 24, це Магній.
Відповідь: Mg - Магній
Аноним:
Дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: anonymous2009
Предмет: Алгебра,
автор: asdfsgdhjkguijyhftds
Предмет: Математика,
автор: Лина2006лина
Предмет: Математика,
автор: lilop4566