Предмет: Физика,
автор: Nikro2732
на поверхні води плаває тіло плоске тіло. Знайдіть об'єм тіла, якщо його маса 70кг, а об'єм частини тіла над аодою дорівнює 7 дм3
Ответы
Автор ответа:
73
Дано:
p=1000кг/м3
m=70 кг
Vнадвод=7дм3=0,007м3
V=?
Решение:
Fa=pgVпогр
Fт=mg
Fa=Fт
pgVпогр=mg
pVпогр=m
1000Vпогр=70
Vпогр=0,7м3
V=Vпогр+Vнадвод
V=0,707м3
Ответ:ВЕСЬ Объем рпвен 0,707м3
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: rusak080511
Предмет: Математика,
автор: madiarkurman91
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: Elena7651