Предмет: Химия,
автор: mrlos
Обчисліть масу етанолу кількістю речовини 3 моль?
Дано:
...
Ответы
Автор ответа:
30
Дано:
n(C₂H₅OH) = 3 моль
Знайти:
m(C₂H₅OH) - ?
Розв'язок.
М(C₂H₅OH) = 46 г/моль
m(C₂H₅OH) = n(C₂H₅OH)*М(C₂H₅OH) = 3 моль*46 г/моль = 138 г
Ответ: 138 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: okkitty247
Предмет: Информатика,
автор: a1iin0chkk
Предмет: Математика,
автор: reykavuno
Предмет: Алгебра,
автор: ppzkc
Предмет: Алгебра,
автор: PoliOst