Предмет: Химия,
автор: Аноним
Скільки кг фосфор(V) оксиду потрібно для одержання 9,8 кг
ортофосфатної 30% концентрації ?
Ответы
Автор ответа:
0
- Напишем уравнение реакции: P2O5+2H2O=2H3PO4
- Т.к. W=m(вещества)/m(раствора) => то m(вещества)=m(раствора)*W => m(H3PO4)=(9,8*30%)/100%=2,94г
- Т.к. m=M*n => n=m/M => n(H3PO4)=2,94/98=0,03моль, т.к. n(P2O5)=2n(H3PO4), то n(P2O5)=0,03*2=0,06моль
- m=M*n => m(P2O5)=0,06*142=8,52г
- Переведем г в кг: 8,52г:1000г=0,00852кг
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: pichuevgosha
Предмет: История,
автор: xi3rurbmw6
Предмет: Математика,
автор: razdolginatatana
Предмет: Химия,
автор: Lazy8pupil
Предмет: История,
автор: Аноним