Предмет: Физика,
автор: kkaattyyaadr
Під дією сили 2,5 кН швидкість автомобіля масою 5 т зросла від
15 м/с до 20 м/с. Вважаючи рух рівноприскореним, визначити
прискорення і час руху автомобіля. На автомобіль діє сила опору 2 кН
Ответы
Автор ответа:
45
F=F1-F2=2.5-2=0.5 кН= 500 Н
F= m×a
a= F/m= 500/5000=0.1 м/с^2
t= (V2-V1)/a=(20-15)/0.1=50с
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: arsenkaliyev98
Предмет: Химия,
автор: artemgalutskii
Предмет: Українська література,
автор: Nastay17072008
Предмет: Математика,
автор: renusa77
Предмет: Алгебра,
автор: леся66676