Предмет: Физика,
автор: Аноним
СРОЧНО ЛЮДИ!!! ПОДСКАЖИТЕ!Яку кінетичну енергію має автомобіль масою 3т, що рухається зі швидкістю 90 км\год?Решение и обьяснение
Ответы
Автор ответа:
75
m=3т=3000кг, v=90км/ч=25м/с, Ек=?
Ек=mv²/2= 3000*25²/2= 937500Дж≈ 0.94МДж
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: kirasitaya2009
Предмет: Литература,
автор: svarya2
Предмет: Математика,
автор: DForest1
Предмет: Математика,
автор: girllkanka555