Предмет: Физика, автор: iaminneedofhelp

Електродвигун працює під напругою 380 В, має ККД 80%. Сила струму в обмотці двигуна 20 А. Яку масу має тролейбус, що рухається зі швидкістю 10м/с при коефіцієнті тертя 0,02?​

Ответы

Автор ответа: fatt52
10

U=380 B    η=0.8   I=20 A    v=10 м/с    μ=0,02    m=?

===

η=Pп/Рз

Рп=Fтр*v=μ*m*g*v

Рз=I*U

m=η*I*U/(μ*g*v)=0.8*20*380/(0.02*10*10)=3040 кг

=====================================

Похожие вопросы