Предмет: Физика,
автор: RusKos2002
Фокусна відстань тонкої збиральної лінзи дорівнює 12 см. Лінза дає дійсне зображення предмета, збільшене у 2 рази. Визначте відстань між предметом і лінзою
Ответы
Автор ответа:
4
Дано
F=12см
k=2
d-?
________________
1/F =1/f+1/d
k=f/d
f=kd
1/F=1/kd+1/d
1/F=1+k/kd
1/F=3/2d
2d=3F
d=3F/2
d=3×0,12/2=0,18м =18 см
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: blitzwot152
Предмет: Английский язык,
автор: alina07182009
Предмет: Алгебра,
автор: bffo
Предмет: Химия,
автор: killpotap