Предмет: Химия,
автор: twlote
визначити масу води яка утвориться при спалювані етану кількістю 4 моль
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
n(C2H6) = 4 моль
Найти:
m(H2O)-?
Решение.
2С2Н6 + 7О2 = 4СО2 + 6Н2О
Из УХР видно, что n(H2O) = 3n(C2H6)
n(H2O) = 3*4 моль = 12 моль
m(H2O) = n(H2O)*M(H2O)
m(H2O) = 12*18 = 216 г
Ответ: 216 г
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: meladagalstyan3
Предмет: Окружающий мир,
автор: evelinaishenova1
Предмет: Физика,
автор: im15bochka
Предмет: Биология,
автор: karbogomolowa24
Предмет: Литература,
автор: AYSHAGHKTTM