Предмет: Химия,
автор: andreykibercha
який об'єм водню виділиться при взаємодії 4,8 г магнію з розчином оцтової кислоти
Ответы
Автор ответа:
11
Дано:
m(Mg)=4,8 г
Знайти:
V(H2)-?
Розв'язок.
M(Mg) = 24 г/моль
n(Mg) = m(Mg)/M(Mg) = 4,8 г/24 г/моль = 0,2 моль
Mg + 2CH₃COOH ⇒ (CH₃COO)₂Mg + H₂
З рівняння реакції бачимо, що n(H₂)=n(Mg)
n(H₂) = 0,2 моль
V(H₂) = n(H₂)*Vm
V(H₂) = 0,2 моль*22,4 л/моль = 4,48 л
Відповідь: 4,48 л
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: dimaf0728
Предмет: Математика,
автор: vladpankin08
Предмет: Математика,
автор: semacajnikov9
Предмет: Математика,
автор: netesa831
Предмет: Обществознание,
автор: krava1102