Предмет: Химия, автор: tvay2005

Калій оксид масою 36,8 г повністю розчинили у воді. Обчисліть масу утвореного продукту

Ответы

Автор ответа: mrvladimir2
4

Дано:

m(K2O) = 36.8 г

Знайти:

m(KOH)-?

розв'язок.

М(КОН) = 56 г/моль

М(К2О) = 94 г/моль

n(K2О) = m/M = 36,8 г/94 г/моль = 0,3915 моль

K2O + H2O = 2KOH

З рівняння реакції бачимо, що n(KOH)=n(K2O)

n(KOH) = 0,3915 моль

m(KOH) = n*M = 0,3915 моль*56 г/моль = 21,9 г

Відповідь: 21,9 г

Похожие вопросы