Предмет: Физика, автор: Ivacuk

З яким прискоренням почне рухатись по горизонтальній поверхні брусок масою 3 кг під дією пружини жорсткістю 100Н/м, якщо вона при розтягнулась на 21 см?

Ответы

Автор ответа: fatt52
31

m=3 кг    k=100 Н/м     x=0.21 м     a=?

===

F=k*x

a=F/m=k*x/m=100*0.21/3=7 м/с²

===============================

Похожие вопросы