Предмет: Физика, автор: bozhenaza02

Вузький пучок світла падає на поверхню води і, заломившись, утворює на дні басейну світлу пляму, розміщену на відстані 80 см від перпендикуляра, проведеного через точку на поверхні води, де відбувається заломлення світла. Яка глибина басейну, якщо кут падіння дорівнює 30 градусам? Показник заломлення води 4/3.

Ответы

Автор ответа: fatt52
5

L=0.8 м    α=30°    n=4/3   h=?

===

n=sinα/sinβ

sinβ=sinα/n=0.5*3/4=0.375

β=arcsin0.375=22°

h=L/tgβ=0.8/tg22≈2 м

=========================

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: aidananurlan11
Предмет: Русский язык, автор: fbwfwfwkfbwkw
Предмет: Алгебра, автор: Dasha010100