Предмет: Физика, автор: mariastepan70

При якій абсолютній температурі середня кінетична енергія руху молекули одноатомного ідеального буде рівною 4,14*10^(-21) Дж?

Ответы

Автор ответа: tana20101997
7

E=3*k*T/2    T=2*E/3*k=2*4,14*10^-21/3*1,38*10^-23=200 K


mariastepan70: спасибо!
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Aleks551212
Предмет: Литература, автор: dashadasha7714