Предмет: Физика,
автор: lina6728
У шахту почали опускати цебер масою 0.5 Т з початковою швидкістю яка дорівнювала нулю 0,2 хвилини він пройшов 35. Знайдіть силу натягу каната до якого підвішено цебер.
Ответы
Автор ответа:
23
дамно t=12 с S=35 м m=500 кг Fн- ?
S=a*t^2/2
a=2*S/t^2=70/144=0,486 м/с2
ma=m*g-Fн
Fн=m*(g-a)=500*(9,8-0,486)=4657 Н
lina6728:
а почему 500
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: surikovapolina7
Предмет: Английский язык,
автор: EugeneSagaz2016
Предмет: Английский язык,
автор: qartwink336
Предмет: Биология,
автор: керик9
Предмет: Математика,
автор: шахром7