Предмет: Химия,
автор: matveyka2283373222
Який Об‘єм кисню і повітря витрачається на спалювання 12л. етану?Об‘ємна частка кисню в повітрі складає 21%??
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
V(C2H4) = 12 л
φ(О2)=21% або 0,21
Знайти:
V(O2)-?
V(повітря)-?
Розв'язок.
С2Н4 + 3О2 = 2СО2 + 2Н2О
З рівняння реакції бачимо, що V(O2) = 3V(C2H4)
V(O2) = 3*12 л = 36 л
V(повітря) = V(O2)/φ(O2) = 36 л/0,21 = 171,429 л
Відповідь: 36 л; 171,429 л
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: aizirekmusajalilova
Предмет: Русский язык,
автор: maga92147
Предмет: Українська література,
автор: alekseevaao
Предмет: Математика,
автор: nikitar0412
Предмет: Физика,
автор: svetlanasimono