Предмет: Химия,
автор: sofiya2005allo
1.CH3OH+HCL-->
Гліцерин+Na-->
CH3COOH+Mg-->
C2H5OH+O3-->
2.Скільки оцтової кислоти і води необхідно взяти для приготування розчину масою 80г з масовою часткою кислоти 25%?
Ответы
Автор ответа:
0
1.
CH3OH + HCL => CH3CL + H2O
2CH2(OH) - CH(OH) - CH2(OH) + 6Na => 2CH2(ONa) - CH(ONa) - CH2(ONa) + 3H2
2CH3COOH + Mg => (CH3COO)2Mg + H2
C2H5OH + 2O3 => 2CO2 + 3H2O
2.
m ч (кислоты) = 80г * 0,25 = 20 г
m (H2O) = 80 - 20 = 60 г
Похожие вопросы
Предмет: Кыргыз тили,
автор: margokovrigina1
Предмет: Математика,
автор: GenriGenius
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: карина1267
Предмет: Биология,
автор: Xalu11