Предмет: Математика, автор: sidushov83

112/28*25*128/16-120/24*14/10


sidushov83: какой порядок?

Ответы

Автор ответа: semenberezhnov
0

Ответ:

793

Пошаговое объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: katya3823
Дуже терміново потрібно
Визначте тему й основну думку висловлювання. До якого стилю мовлення належить текст?

ВИЗНАЧЕННЯ В ЧАСІ

Кому з вас, добродії, не доводилося відповідати на запитання знайомих і незнайомих людей, які потребували визначення в часі? Ось і мене перестрів нині на вулиці один школярик і чемно, проте не зовсім грамотно запитав:

— Скажіть, будь ласка, який час?

— Десять хвилин на одинадцяту, — відповів я.

Хоча на сформульоване таким чином запитання відповідь напрошується лише абстрактна, щось подібне до «добрий час» чи «поганий».

Нерідко й відповідаємо на такі запитання неправильно. Можемо сказати: «Зараз дві години», а потрібно: «Зараз друга година».

Слід пам’ятати, що години позначаються порядковими числівниками, а хвилини — кількісними: «Двадцята година десять хвилин». Допомагають оформити часові відношення прийменники до, за, по, на: за п’ятнадцять сьома, п’ятнадцять до сьомої, п’ять по шостій, п’ять на сьому. Половина години передається однаково прийменниками на й до з відповідними числівниками: пів на шосту, пів до шостої.

Кожна людина (не лише письменник, журналіст, лектор, учитель-мовник, хоч вони — насамперед) повинна засвідчувати високий рівень мовної культури (За А. Бортняком).