Предмет: Физика, автор: Аноним

Яку масу води виштовхує плаваючий дерев'яний брусок довжиною 3 м, шириною 30 см, і висотою 20 см?

Ответы

Автор ответа: Anapheron2
34

V=3*0.3*0.2=0.18 м^3

p=m/V m=pV=0.18*1000=180 кг

Похожие вопросы