Предмет: Химия,
автор: O44K
Обчисліть масу купрум(II) гідроксиду,що утвориться під час взаємодії 4,05г купрум (ІІ) хлориду з достатньою кількістю калій гідроксиду
Ответы
Автор ответа:
4
Дано:
m(CuCl₂) = 4,05 г
Знайти:
m(Cu(OH)₂ -?
Розв'язок.
M(CuCl₂) = 135 г/моль
n(CuCl₂) = m/M = 4,05 г/135 г/моль = 0,03 моль
M(Cu(OH)₂) = 98 г/моль
CuCl₂ + 2KOH = Cu(OH)₂ + 2KCl
З рівняння реакції бачимо, що n(Cu(OH)₂) = n(CuCl₂) = 0,03 моль
m(Cu(OH)₂) = n*M = 0,03 моль*98 г/моль = 2,94 г
Відповідь: 2,94 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: dashalove608
Предмет: Українська мова,
автор: daryaloyko2010
Предмет: Русский язык,
автор: heke23
Предмет: Физика,
автор: polezaevasofia
Предмет: Литература,
автор: сириня1969